Hírek
2012. Február 29. 14:17, szerda |
Kék hírek
Forrás: mno.hu / MTI
Négy embert gázoltak el a zebrán

Két felnőttet és két gyermeket gázolt el egy személyautó kedd este Budapesten, a XIV. kerületben egy kijelölt gyalogátkelőhelyen – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel.
Sagyibó Melinda elmondta: a baleset a Nagy Lajos király útja és a Kerékgyártó utca kereszteződésénél történt. Az autót egy 22 éves férfi vezette.
Valics Dezső, az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletese az MTI-nek azt mondta, hogy négy mentőautóval érkeztek a helyszínre; az első információk szerint a gyalogosok csak könnyebben sérültek meg.
Két felnőtt nőt az Árpád Kórházba, két lánygyermeket pedig a Madarász utcai gyermekkórházba vittek – mondta a mentőszolgálat sajtóügyeletese.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 08. 07:52, kedd | Kék hírek
Életfogytiglanra ítélték a Katzenbach-ügy vádlottjait
Életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélte első fokon a Fővárosi Törvényszék hétfőn a Katzenbach-ügy három vádlottját, akik a vád szerint 2009-ben meggyilkolták Katzenbach Imre egykori futballistát.
2025. Április 06. 08:12, vasárnap | Kék hírek
Azonosította és őrizetbe vette a rendőrség a kolozsvári magyar fiatalt bántalmazó férfit
2025. Április 03. 08:06, csütörtök | Kék hírek
Europol: nemzetközi művelet keretében számolták fel a világ egyik legnagyobb pedofilplatformját
Több mint 30 ország hatóságainak közreműködésével, egy összehangolt nemzetközi művelet keretében felszámolták a világ egyik legnagyobb, gyermekek szexuális kizsákmányolására épülő online platformját, a Kidflixet