Hírek
2012. Március 18. 07:05, vasárnap |
Belföld
Forrás: STOP / MTI
Megbicsaklik a legendás fogászati turizmus?

Tízmillió forintos kártérítést követel három Győr-Moson-Sopron megyei fogorvostól az Osztrák Fogorvosi Kamara.
Arra hivatkozva, hogy a magyar szakemberek törvénybe ütköző módon hirdették szolgáltatásaikat több bécsi napilapban.
A GyőrPlusz című városi napilap most megjelent számában olvasható cikk szerint a magyar orvosok az osztrák kereskedelmi bíróságtól kapott keresetlevélből szereztek tudomást a feljelentésről.
- Kifogásolták az ár feltüntetését, azaz hogy ideírtuk, hogy a korona 160, az implantáció pedig 490 euróba kerül, de szóvá tették az úgynevezett tavaszi akciót is - mondta a lapnak egyikük, Barthos Gábor. Hozzátette: az is ellenkezést váltott ki, hogy jelezték: 15 százalék kedvezményt adnak.
Közlése szerint tőle 50 ezer euró értékben helyreigazítást is követel az osztrák kamara, amiben elismeri, hogy vétett a jogszabályok ellen.
MTI / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 12. 07:42, szombat | Belföld
Orbán Viktor miniszterelnök Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában
Orbán Viktor magyar miniszterelnök pénteken Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld
Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!
Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.
2025. Április 11. 07:49, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: jövő héten kezdik postázni a szavazólapokat Ukrajna EU-csatlakozásáról
Jövő héten kezdik postázni az Ukrajna uniós csatlakozásáról szóló véleménynyilvánító szavazás szavazólapjait - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. Április 11. 07:48, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: magyar vállalat építi az Egyiptomot Európával összekötő optikai kábelt
A 4iG magyar telekommunikációs vállalat mintegy 2800 kilométernyi optikai kábellel köti össze Európát és Egyiptomot a tenger alatt, így biztosítva nagysebességű internetkapcsolatot