Városlista
2025. április 17, csütörtök - Rudolf

Hírek

2018. Június 27. 20:20, szerda | Belföld
Forrás: mti/MTI Fotó: Mészáros János

Ketten meghaltak, húszan megsérültek egy balesetben Szolnokon

Ketten meghaltak, húszan megsérültek egy balesetben Szolnokon

Ketten meghaltak, többen megsérültek szerdán Szolnokon, ahol egy mentőautó és egy utasokat szállító autóbusz ütközött - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.

Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) szóvivője az MTI-nek szerda este elmondta, a balesetben a mentőautó vezetője és a szállított beteg vesztette életét, az esetkocsiban tartózkodó mentőápoló és mentőtiszt pedig súlyosan megsérült. Állapotukat jelenleg a helyszínen stabilizálják és mentőhelikopter fogja kórházba szállítani őket.

A buszon húszan szenvedtek - az első vizsgálat szerint - könnyű sérülést, azonban mindenkit kórházba visznek további kivizsgálásra - mondta Győrfi Pál.

Azt egyelőre nem tudta a szóvivő megmondani, hogy az esetkocsi használt-e megkülönböztető jelzést.

Győrfi Pál elmondta, a helyszínre tart Csató Gábor, a mentőszolgálat főigazgatója is.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok

2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld

Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ

Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra

2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban